Przegrody plandekowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Przegrody plandekowe

Przegrody plandekowe często stosowane są w halach przemysłowych i na magazynach i stają się coraz to bardziej popularne gdzie cechuje je bardzo uniwersalność i wszechstronność zastosowań. Ich instalacja nie sprawia żadnego kłopotu i jest dopasowana do każdego miejsca montażu gdzie koszt zakupu jest niski co przyciąga klientów. Są trwałe i łatwe przy konwersacji oraz czyszczeniu i nie wymagają jakichś specjalnych narzędzi. Przegrody z PCV posiadają właściwości termoizolacyjne gdzie dobrze izolują i tłumią hałas.

Dodatkowym atutem jakie posiadają jest niska cena w porównaniu do innych tego typu materiałów oraz około 30% mniej kosztów przy samodzielnym wykonaniu takiej przegrody co wpływa na większe zainteresowanie.

Do czego służą przegrody plandekowe i jaki mają cel?

Standardowym działaniem jakie mają przegrody z PCV to podział dużych powierzchni na mniejsze obszary oraz oddzielenie strefy w magazynie gdzie rozdzielenie wizualne przestrzeni odbywa się za pomocą pasów PCV z folii nie przezroczystej pozwalającej zasłonić przestrzeń po drugiej stronie przegrody. Przegrody plandekowe mają na celu skuteczne zredukowanie hałasu i dzięki swoim przegrodom jakim jest ogrodzenie pozwalają ograniczyć hałas w pozostałej części pomieszczenia. Mają najniższy współczynnik przenikania ciepła wśród wszystkich tworzyw gdzie stają się doskonałym izolatorem zachowującym ciepło oraz posiadają doskonałą barierę termoizolacyjną przed przeciągami. W każdych magazynach są strefy przyjęcia i wydawania towarów czy nawet składowania oraz jest ciągły ruch wózków widłowych czy pieszych przy otwartych bramach magazynowych powodujących przeciąg dlatego w celu zminimalizowania takiego przeciągu stosowane są przegrody plandekowe. Dzięki takim przegrodom pracownicy nie narażają się na ciągłe zmiany temperatur co daje im komfort oraz przyśpiesza wydajność ich pracy.

Materiały w przegrodach PCV

Przegrody z PCV wykonywane są z pasów PCV gdzie dostępne są wstęgi w czterech różnych szerokościach, które różnią się właściwościami mechanicznymi i fizycznymi. Podział ich obejmuje pasy PCV przezroczyste do zastosowań uniwersalnych, pasy PCV kolorowe przezroczyste i nieprzezroczyste oraz pasy specjalistyczne odporne na bardzo niskie temperatury, antystatyczne, spawalnicze czy nawet ognioodporne.

Zadzwoń
+48 523 076 666
Zadzwoń
Przewiń do góry