Progi zwalniające

Progi zwalniające to produkt w całości wykonany z gumy oponiarskiej, pochodzącej z recyclingu. Ich cechą charakterystyczną jest segmentowa budowa, dzięki której podlegają bardzo wygodnemu i bezproblemowemu transportowi.

Progi Zwalniające

Wyposażone są w białe lub żółte elementy odblaskowe, które pozytywnie wpływają na widoczność progów. Są one wyjątkowo odporne na uszkodzenia, a także niskie i wysokie temperatury.

Progi zwalniające listwowe 400 mogą mieć dowolną szerokość. Ich mocowanie do nawierzchni możliwe jest za pomocą systemu sztywnego oraz elastycznego.

Więcej...

Dowolna szerokość, prosty montaż

Progi zwalniające listwowe 400 mogą mieć dowolną szerokość. Ich mocowanie do nawierzchni możliwe jest za pomocą systemu sztywnego oraz elastycznego.

W przypadku mocowania sztywnego, stosuje się kołki rozporowe składające się z wkrętu Tr 10 mm x 2,5 mm x 100 mm, a także kołek rozporowy z tworzywa sztucznego. Natomiast mocowanie elastyczne wymaga użycia śrub Mci12 x 125 mm÷150 mm, a także głowicy mocującej podatnej. Na wybór mocowania wpływ ma przewidywane obciążenie progu, wynikające z ruchu drogowego.

Zamów progi zwalniające

Progi zwalniające to niezbędne elementy jezdni, szczególnie w okolicy szkół czy tam, gdzie kierowcy mają zwyczaj łamać ograniczenia prędkości. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo progi zwalniające o odpowiedniej trwałości i najwyższej jakości. Wyposażone są one w elementy odblaskowe, które są podstawą widoczności. W ofercie znajdują się progi zwalniające o różnych szerokościach i długościach, odpowiednie dla każdego obciążenia. Mogą Państwo także zakupić elementy samych progów zwalniających – na przykład elementy skrajne progu. Ceny w ofercie naszego sklepu są konkurencyjne – zaczynają się już od kilkuset złotych. Jeżeli zależy Państwu na najwyższej jakości produktów, które zapewnią stuprocentowe bezpieczeństwo, zapraszamy do zakupu na naszej stronie. Nasze progi zwalniające i ich elementy dostępne w naszym sklepie wyprodukowane są pod okiem wyspecjalizowanych fachowców, w których najwyższej intencji jest dostarczenie Państwu najwyższej jakości niezawodnego elementu zapewniającego bezpieczeństwo.

Zadzwoń
+48 523 076 666
Zadzwoń
Przewiń do góry