Osłony antywirusowe

Każdy pracodawca powinien zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników. Jest to szczególnie ważne w przypadku zagrożenia wirusowego, wobec którego trzeba zachować szczególne środki ostrożności.

Osłony antywirusowe

Aby zadbać o komfort pracowników i zapewnić im odpowiednie warunki pracy, najlepiej wykorzystać w miejscach zatrudnienia słony antywirusowe. Materiał, którym jest PCV, najlepiej chroni przed zagrożeniami związanymi z bakteriami i wirusami przenoszonymi drogą kropelkową, dlatego pracownicy będą mogli poczuć się chronieni.

Więcej...

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Zamów osłony

Nasz sklep oferuje Państwu szeroki wachlarz produktów z dobrej jakości tworzywa sztucznego. Mamy w ofercie nie tylko ogrodzenia antywirusowe w różnych rozmiarach, ale również indywidualne przyłbice antywirusowe. Jeśli chodzi o pierwszy produkt, jest on zdatny do montażu praktycznie w każdym miejscu pracy związanym z obsługą klienta, np. w sklepach, recepcjach i podobnych miejscach. W ofercie mamy również ogrodzenia antywirusowe wolnostojące, które najlepiej sprawdzą się w przypadku oddzielania od siebie miejsc pracy np. u kosmetyczki lub fryzjera.

Jeśli znowu chodzi o przyłbice antywirusowe, jest to dużo skuteczniejsza ochrona indywidualna od maseczek, ponieważ zamiast przepuszczalnego materiału mamy trwałą osłonę na twarz z tworzywa PCV. Przyłbice mają również szereg dodatkowych zalet, z których warto wymienić: brak ograniczenia widoczności, łatwe oddychanie, wygodę oraz brak zaparowanych okularów, jeśli ktoś ich używa. Z tych powodów przyłbice antywirusowe są najlepszą formą indywidualnej ochrony, którą mogą Państwo zapewnić sobie oraz pracownikom.

Jakie zalety mają osłony antywirusowe?

Kilka z nich już wymieniliśmy, ale to oczywiście nie wszystkie plusy związane z tymi produktami. Pisaliśmy już, że osłony antywirusowe zapewniają najlepszą ochronę przed wszelkiego rodzaju bakteriami, wirusami i zarazkami przenoszonymi poprzez kichanie i kaszel, czyli drogą kropelkową. Nie ma najmniejszego ryzyka, żeby jakiekolwiek płyny ustrojowe przedarły się przez nieprzepuszczalną osłonę z tworzywa sztucznego. Osłony PCV zapewniają dzięki temu dużo większy komfort psychiczny.

Co tak samo ważne, zarówno ogrodzenia antywirusowe jak i przyłbice antywirusowe można w wygodny sposób myć i poddawać dezynfekcji. Powierzchnia z tworzywa jest odporna na różne rodzaje środków czystości i nie ma przeciwwskazań do ich używania. Warto również wspomnieć o aspekcie wizualnym osłon. Jako że są przezroczyste, nie wpływają w żaden sposób na wystrój wnętrza i nie ograniczają kontaktu międzyludzkiego, dzięki czemu klienci i pracownicy mogą czuć się w zakładach pracy swobodnie.

Osłony a montaż

Każdy z naszych produktów montuje się szybko i bez większych problemów. Osłony antywirusowe są stosunkowo elastyczne i lekkie, dzięki czemu można je dopasować do indywidualnych wymagań lokalu. Ponadto są dostępne w kilku rozmiarach, co jeszcze bardziej ułatwi Państwu wybranie idealnej wersji dla siebie. Ogrodzenia i przyłbice antywirusowe skutecznie zadbają o bezpieczeństwo!

Zadzwoń
+48 523 076 666
Zadzwoń
Przewiń do góry