Kurtyny na drzwi

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Kurtyna na drzwi i jej funkcjonalność

Kurtyny na drzwi to tanie i niezwykle funkcjonalne produkty, którymi w prosty sposób można przedzielić sąsiadujące ze sobą pomieszczenia na hali produkcyjnej czy w magazynie. Naszym Klientom oferujemy szeroki wybór różnych rodzajów kurtyn paskowych PCV, które różnią się grubością wykorzystywanego surowca, a także jego kolorem oraz szerokością wykorzystywanych pasów stosowanych w przegradzaniu pomieszczeń halowych i magazynowych.

Izolacja akustyczna dzięki kurtynie na drzwi

Praca na hali produkcyjnej związana jest z dużym hałasem i wibracjami maszyn. Kurtyna na drzwi z folii PCV może w skuteczny sposób zaizolować akustycznie wydzielone obszary w budynku. Hałas nie zniknie całkowicie, jednak jego poziom znacząco spadnie, wpływając na komfort i produktywność pracowników.

Kurtyna na drzwi zapewnia energooszczędność

Oszczędność energii to priorytet naszych czasów. Ciągłe otwieranie drzwi w pomieszczeniach przemysłowych może spowodować utratę ciepła, a co za tym idzie, utratę właściwości produktów czy maszyn. Kurtyna PCV, zastosowana w formie drzwi, tworzy szczelną barierę dla uciekającej energii. Przewagą kurtyn nad drzwiami czy bramami jest rozszczelnienie pomieszczenia jedynie na ułamek sekundy, niezbędny do przejścia pracownika.

Sprawna komunikacja z wykorzystaniem kurtyny na drzwi

Kurtyna paskowa pozwala na skuteczne odgrodzenie i wydzielenie pomieszczeń, dzięki czemu nie ma konieczności budowy trwałych ścian czy drzwi. Kurtyna PCV pozwala na łatwą komunikację, ponieważ zbudowana jest z wielu połączonych ze sobą taśm.

Zastosowanie kurtyn na drzwi

Kurtyny na drzwi są rodzajem przegród PCV. Znajdują one zastosowanie w wielu zróżnicowanych dziedzinach przemysłu, przykładowo w segmentach:

  • logistyki
  • przetwórstwa spożywczego
  • farmaceutyki
  • metalurgii
  • chemii
Zadzwoń
+48 523 076 666
Zadzwoń
Przewiń do góry