Folia PCV

Folie pcv do kurtyn paskowych są mocne i wytrzymałe. Mają jakość, sprawdzają się i są idealną metodą na pozyskanie szerokiego spektrum informacji. Folia pcv to doskonała jakość w niewysokiej cenie.

Folia PCV

Klienci mają chęć znaleźć najlepsze rozwiązania i udaje się to idealnie. Folia do kurtyn paskowych to doskonały produkt, mocny, sprawdzający się doskonale. Jakość jest tym, co ma znaczenie, a niejedna osoba może z niej korzystać. Dzisiaj klienci wybierają folie przezroczyste lub kolorowe - to jest kwestia estetyki. Ważne, by takie folie były mocne, grube i dobrze się sprawdzały.

Więcej...

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Gdzie takie kurtyny są potrzebne?

Folia do kurtyn paskowych to produkt tworzący wyjątkowe, mocne zasłony. Są one stosowane w dużych magazynach i firmach produkcyjnych, pozwalają oddzielać części pomieszczeń. Między nimi łatwo przejedzie wózek widłowy. Jakość jest ważna, cena też. Można kupować kurtyny standardowe lub specjalistyczne. Folia pozwala tworzyć kurtyny, rodzaj przesłon, czyli drzwi bez klamek. Dla każdego klienta taka folia jest ważna, oddziela miejsca i jest sposobem na wiele ciekawych rozwiązań. Folie mogą być elastyczne lub sztywne, osłaniać i chronić przed powiewami zimnego powietrza. Między takimi pasami można chodzić pieszo lub jeździć wózkami widłowymi.

Do czego jeszcze służy taka kurtyna? Pozwala tworzyć przegrody, bramy paskowe, osłony maszyn, wydzielać strefy, oddzielać hale, osłaniać, wydzielać strefy robocze i stanowiska pracy. Są one idealne w temperaturach od -15 do +50 stopni Celsjusza. Temperatura kruchości wynosi -35 stopni Celsjusza. Są to bardzo ważne dane użytkowe, które klient powinien znać. Pasy mogą być gładkie, żebrowane, polarowe. Rodzajów jest wiele, a klient może wybrać idealny do swoich potrzeb. Folia superpolar, kolorowa, antyinsektowa – te rodzaj także są coraz popularniejsze. Ostatni z wymienionych zabezpiecza pomieszczenia przed zbędnym napływem wszelkich insektów. To dobra ochrona dla każdego.

Zatem pora wybrać folię i zastosować ją w firmie, z korzyścią dla organizacji przestrzeni. Warto korzystać z folii spawalniczej. Pasy PCV mają dodatki chroniące przed promieniowaniem podczas spawania łukowego. Są to pasy o wysokich właściwościach mechanicznych, dobrej izolacyjności dźwiękowej oraz termicznej. Niejedna osoba korzysta z takich pasów, bo są one bardzo ważne. Mogą mieć takie oto szerokości: : 570x1mm, 200x2mm i 300x2mm.

Pasy PCV są stosowane do tworzenia kurtyn paskowych, które chronią wzrok przed promieniowaniem powstającym podczas spawania łukowego, umożliwia oddzielenie stanowisk spawalniczych, tworzy ekrany w halach produkcyjnych. Dedykowany jest rodzaj ruchu pieszy oraz mechaniczny lekki.

Pożyteczne są także folie antystatyczne, które zapobiegają gromadzeniu się ładunków elektrostatycznych. Mogą one być w magazynach stosowane, ale nie tam, gdzie panuje wilgoć. Tego rodzaju kurtyny stosowane są w zakładach przemysłowych, laboratoriach, składach materiałów łatwopalnych oraz malarniach. Są to bardzo nowoczesne pasy. Znane są od lat, ale z biegiem czasu wprowadzono wiele rodzajów takich kurtyn, które prezentują się doskonale. Można z nich korzystać regularnie, starając się, aby jakoś była jak najlepsza i dostosowana do potrzeb każdego użytkownika. Niejedna osoba o tym wie i ma zamiar z takich pasów solidnie i starannie korzystać we własnej firmie. Pora zatem zadbać o stosowanie solidnych pasów, które oddzielą powierzchni i pomogą w organizacji pracy.

Polar, superpolar i pasy kolorowe

Folie polar są także dobre i godne uwagi, mogą być przezroczyste, niebieskie lub zielone. Folia jest elastyczna nawet w niskich temperaturach, ale do -25 stopni Celsjusza, później elastyczność jest o wiele mniejsza. Gdy temperatura spada do -40 stopni Celsjusza to wówczas folia kruszy się, a gdy jest wyginana to się łamie, dlatego jest to dobry produkt do -25 stopni, później jej funkcjonalność znacząco spada.

Folia superpolar jest elastyczna w niskich temperaturach do -60 stopni Celsjusza. Jest to dobra jakość w świetnej cenie i na pewno się sprawdza. Jest przezroczysta, ma lekki niebieski poblask. Doskonałe są także estetyczne folie kolorowe. Mają one właściwości mechaniczne, dobrą izolacyjność akustyczną i termiczną, są używane w magazynach i zakładach przemysłowych. Mogą być czerwone, czarne, niebieskie. Agencje reklamowe z takich pasów korzystają w reklamach zewnętrznych, banerach, dodają je do banerów czy standów. Pomysłów na ich stosowanie jest wiele. Pasy czerwone oznaczają występowanie przeszkody w firmie. Folie kolorowe oddzielają stanowiska pracy, hale, magazyny czy maskują pomieszczenia. Pasy mogą być transparentne i nietransparentne, kolorowe i bezbarwne, różnej jakości w szerokiej gamie wzorów i kolorów.

Dobra jakość to najważniejszy parametr. Z pasów można komponować kurtyny na wymiar. Firmy mogą takie pasy kupować w hurcie lub detalu, używać ich na co dzień, dbając o to, by magazyny oraz hurtownie były doskonale oznaczone. Dobra jakość w świetnej cenie to atut takich pasów. Na pewno niejedna osoba wybierze kolorowe pasy, które mają także pewien walor estetyczny.

Zadzwoń
+48 523 076 666
Zadzwoń
Przewiń do góry